Єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ кир Василій відзначив свій 55-літній ювілей

Єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ кир Василій  відзначив свій 55-літній ювілей
4 Лютого 2015

Своє 55-ліття Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк) святкував 21 січня у день, коли в Коломийсько-Чернівецькій єпархії урочисто та офіційно відбулося відкриття Року митрополита Андрея Шептицького.

Привітати іменинника та побажати успіхів у його нелегкій справі духовного служіння приїхав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький, представники влади Коломиї та району, а також митрополит Івано-Франківський кир Володимир (Війтишин) та єпископ-помічник кир Йосафат (Мощич), священики з різних єпархій та чисельні прихожани Української греко-католицької церкви. Митрополит Володимир з такої нагоди вручив ювілярові киру Василію грамоту.

Ми також приєднуємося до чисельних привітань нашому Коломийсько-Чернівецькому єпископу Василію та бажаємо йому сили й наснаги, витримки та міцного здоров’я на шляху благородного духовного наставництва. Нехай Ваша зірка, Владико, ще довго сяє над небосхилом, а добрі справи на благо служіння громаді множаться. Многа літ та Божого благословення!


    4 Листопада

    3 Листопада