.
.

Священика УПЦ (МП), який закликав вступати у "православні дружини" та воювати з "хунтою", судять на Одещині

Священика УПЦ (МП), який закликав вступати у "православні дружини" та воювати з "хунтою", судять на Одещині
16 Лютого 2015
Ізмаїльський міжрайонний суд Одеської області прийняв до розгляду кримінальне провадження стосовно настоятеля Петро-Павлівського храму Української Православної Церкви Московського Патріархату (село Очеретянка Ізмаїльського району) протоєрея Олексія Греку.

Як пише Думская, священика звинувачують у злочині, передбаченому статтею 110 Кримінального Кодексу України - «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України». Як стверджує слідство, він з амвона і на сторінках храмової газети «Одкровення» пророкував швидке «відродження єдиної Русі» і закликав прихожан вступати в «православні дружини» для боротьби з «Антихристом в особі київської хунти». Один з номерів газети, яка, до речі, друкувалася з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського, є в інтернеті. Ознайомитися з ним можна тут.

Священик перебуває на волі під особисте зобов'язання. Підготовче засідання у справі призначено на 17 лютого. Тим часом, як розповіли в Камишовській сільраді, зараз о. Олексія в Україні немає - він відбув «у справах» у Російську Федерацію.

Відзначимо, що до Майдану о. Олексій не менше пристрасно, ніж зараз з «київської хунтою», боровся з різними «сектантами», до яких він зараховує всі протестантські конфесії, ідентифікаційними номерами, електронними безготівковими розрахунками та іншими сатанинськими вигадками.Коломия доставка піцца