.
.

Владиці Юліану Гаталі - 35!

Владиці Юліану Гаталі - 35!
30 Березня 2015

Єпископ Коломийський і Косівський Української православної церкви Київського патріархату Юліан Гатала відзначив 35-річчя. Нині – він один із наймолодших єпископів в Україні.

Народився у селі Лівчиці Городоцького району Львівської області в сім'ї робітників. Після навчання у Львівській Духовній семінарії та академії в 2000-му році рукоположений спочатку у дияконський, згодом у сан священика. 4 роки служив у Свято-Покровському кафедральному соборі Львова. З 2004-го стає викладачем у Львівській Духовній семінарії та академії. У листопаді цього ж року призначений настоятелем академічного храму Святого Іоанна Золотоустого. Свого часу владика створив та очолив Молодіжну організацію імені Святителя Петра Могили. Також був головою Єпархіального відділу у справах молоді. З квітня 2011-го року пострижений у чернецтво. А через місяць йому вже довірили намісництво у новозаснованому Свято-Іоанно-Золотоустівському чоловічому монастирі. В січні 2012-го Юліана обрано єпископом Городоцьким, вікарієм Львівської єпархії. А в березні 2013-го року, рішенням Священного Синоду УПЦ КП, владику Гаталу призначили єпископом Коломийським і Косівським. На архієрейському престолі він другий рік. За цей час справи у єпархії значно покращилися.

Вітали владику Юліана з 35-річчям після недільної літургії у Кафедральному соборі Преображення Господнього. Священики, прихожани, учні катехитичної школи, влада області, міста і району, депутати, громадські активісти, журналісти. Всі прийшли привітати архієрея та побажати владиці успіху в усіх його починаннях.
Коломия доставка піцца