.
.

У суботу в Коломиї освятять пам'ятник владиці Миколаєві Сімкайлу (анонс)

У суботу в Коломиї освятять пам'ятник владиці Миколаєві Сімкайлу (анонс)
19 Травня 2015
23 травня, у суботу, у катедральному соборі Преображення Христового в Коломиї розпочнуться урочистості з нагоди посвячення пам’ятника світлої пам’яті владиці Миколаєві Сімкайлові. 

О 10 годині у головній святині Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ розпочнуть поминальну Божественну Літургію. У відправі запланована участь семи архієреїв та значної кількості священиків. Також про свою присутність підтвердили представники влади міста, району та області. 

Про це "Коломийським ВІСТЯМ" повідомили у прес-службі єпархії.

Віддати молитовну шану єпископові прибудуть митці, фундатори та благодійники великих справ архієрея. На поминальну молитву всіх запросять гуцульські трембіти, звуком яких захоплювався владика Миколай. Опісля у подвір’ї собору буде здійснено освячення монументу на могилі кир Миколая.

 Проект пам’ятника з рельєфом “Добрий Пастир” здійснив заслужений художник України Мирослав Ясінський. Автором пам’ятника став скульптор Роман Захарчук. Прилучився до праці над гранітним постаментом митець Михайло Шкраб’юк

Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії кир Василій (Івасюк) та священнослужителі запрошують всіх, хто знав владику Миколая, на урочистості з нагоди посвячення його пам’ятника та спільною молитвою вшанувати мужнього єпископа Сімкайла в другу річницю відходу до вічності. Коломия доставка піцца