.
.

Урочисті святкування в Угорницькому монастирі

Урочисті святкування в Угорницькому монастирі
29 Липня 2015

28 липня у Спасо-Преображенському Угорницьому чоловічому монастирі, у день пам’яті рівноапостольного, великого князя Володимира Великого,  відбулися урочисті святкування  з нагоди його 1000 літньої блаженної кончини та 25-ї річниці заснування Івано-Франківської єпархії УАПЦ.

Очолив святкове богослужіння Високопреосвященніший митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ, священноархимандрит Спасо-Преображенського монастиря Кир Андрій (Абрамчук) у співслужінні з єпископом Чернівецьким і Хотинським УАПЦ Германом (Семанчуком).

У Літургії взяла участь велика кількість духовенства Івано – Франківської єпархії.

Після завершення богослужіння, за клопотанням намісника монастиря – архімандрита Олексія (Мензатюка), владика Андрій, за внесок у розбудову Угорницької монастирської обителі, нагородив монастирськими відзнаками-орденами святих Іова Княгиницького та Іова Почаївського представників серед мирян району.

Після урочистої частини святкувань священнослужителі, на території монастиря, освятили місце для побудов пам’ятника «Небесній сотні» та воїнам Івано-Франківщини, які загинули у бойових діях на сході України.

Відео:

http://ntktv.ua/news/novyny_kolomyshcyny/v_ugornyts%60komu_monastyri_vidbulysya_svyatkuvannya_video/

  
Коломия доставка піцца