.
.

Під патронатом глави УГКЦ у Івано-Франківську відбудеться освячення пам’ятника митрополитові Андрею

Під патронатом глави УГКЦ у Івано-Франківську відбудеться освячення пам’ятника митрополитові Андрею
26 Серпня 2015

У рамках Патріаршого Собору, який проходить у Івано-Франківську, у четвер, 27 серпня, о 17.30 на майдані Андрея Шептицького відбудеться урочисте освячення пам’ятника предстоятеля Української греко-католицької церкви – митрополита Андрея Шептицького.

 Як зазначила заступник начальника управління - начальник відділу у справах національностей, релігій і охорони культурної спадщини облдержадміністрації Тетяна Лапка, участь у заході візьмуть близько 60 єпископів із різних країн світу та майже сотня священнослужителів Української греко-католицької церкви. Окрім того, очікується велика кількість гостей із багатьох куточків України. 

Урочистості відбуватимуться під патронатом Верховного архієпископа УГКЦ Святослава Шевчука та транслюватимуться на led-екранах поблизу Кафедрального собору Святого Воскресіння, на Вічевому майдані та біля ратуші. 

Варто також додати, що по завершенню урочистого дійства у Кафедральному соборі пройде вечірня,  під час якої буде зачитано декрет про закриття Патріаршого Собору УГКЦ.

Фіртка
Коломия доставка піцца