.
.

Сьогодні – Різдво Пресвятої Богородиці

Сьогодні – Різдво Пресвятої Богородиці
21 Вересня 2015

21 вересня - Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Пресвята Діва Марія народилася у Галилейському місті Назарет. Батьками Її були праведні Йоаким з роду царя Давида і Анна з роду первосвященика Аарона. Подружжя було бездітне, так як свята Анна була неплідною. Досягнувши похилого віку, Йоаким і Анна не втрачали надії на Божу ласку. Вони твердо вірили, що Богові все можливо, і Він може розв’язати лоно Анни навіть у її старості, як колись це сталося із Сарою, дружиною Авраама.

Святі Йоаким і Анна дали обітницю присвятити Богові для служіння в храмі дитя, яке їм пошле Господь. Бездітність вважалося в єврейському народі Божим покаранням за гріхи, тому святі і праведні Йоаким і Анна терпіли несправедливу ганьбу від своїх співвітчизників. В один із свят старець Йоаким приніс в Єрусалимський храм свою жертву в дар Богові, але первосвященик не прийняв її, назвавши Йоакима негідним, зважаючи на його бездітність. Святий Йоаким у глибокому смутку пішов на пустиню і там у сльозах молився Господеві про дар дитини. Свята Анна, дізнавшись, що відбулося в Єрусалимському храмі, гірко плакала, однак не нарікала на Господа, а молилася, закликаючи на свою родину Боже милосердя. Господь виконав їх прохання, коли святе подружжя досягли похилого віку і приготували себе доброчесним життям до високого звання – бути батьками Пресвятої Діви Марії, майбутньої Матері Господа Ісуса Христа.

Архангел Гавриїл приніс Йоакимові та Анні радісну звістку, що молитви їх почуті Богом, і у них народиться дочка, через Яку буде дароване Спасіння для всього світу.

Різдво Божої Матері ознаменувало настання часу, коли почали звершуватися великі обітниці Божі про спасіння роду людського від диявольського рабства.

Написав Бр. Григорій Яремчук, ЧСВВ
Коломия доставка піцца