.
.

У Коломиї повстала нова парохія

У Коломиї повстала нова парохія
17 Липня 2013
З благословення Адміністратора Коломийсько-Чернівецької єпархії Преосвященного владики Кир Василія (Івасюка) 14 липня в богослужбовій каплиці Всіх Святих Українського народу, що знаходиться в районі вулиць І. Франка - Ф. Достоєвського була відслужена перша Божественна Літургія. Перед початком Богослужіння відбувся чин благословення храму для звершення богослужінь.

Літургію очолив адміністратор новоствореної парохії о. Олег Гриців у співслужінні о. Володимира Білослудцева та о. Андрія Кулієвича.

У проповіді о. Олег наголосив на важливості шукання Царства Божого, до якого закликає Христос словами: “Шукайте перше Царство Боже і його справедливості…” (Мт. 6, 33), яке полягає на виконуванні Божої волі. “Досить часто людина не шукає волі Бога, але лише своєї. Просить те, чого їй в дійсності не потрібно. Надмірна журба та тривога про земні речі відволікає людину від головного - покладання на Господа Бога. Постійно шукаймо волю Божу, “ а все те, про що просимо - додасться” (пор. Мт. 6, 33), - наголосив священик.

Після завершення Літургії з нагоди благословення храму адміністратор храму подякував священикам, громаді та прибулим гостям за спільну молитву та закликав до спільної праці задля добра новоствореної парохії. Також всім присутнім священик уділив мирування.

Вже у найближчу неділю 21 липня (свято Всіх Святих Українського народу) парохія святкуватиме свій перший храмовий празник. Божественна Літургія розпочнеться о 12.00 год.
Джерело:  Прес-служба єпархії


    8 Грудня

    7 Грудня


Коломия доставка піцца