.
.

Сьогодні у Коломиї відбулося засідання оргкомітету з підготовки до V фестивалю духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю»

Сьогодні у Коломиї відбулося засідання оргкомітету з підготовки до V фестивалю духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю»
9 Жовтня 2018

8 жовтня 2018 року, в приміщенні Коломийського єпархіального управління Української Греко-католицької Церкви, відбулася засідання організаційного комітету з питання підготовки доV-го ювілейного фестивалю духовної пісні « Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю».

Очолив оргкомітет Правлячий Архієрей Коломийської єпархії УГКЦ, Кир Василь (Івасюк),  співголовував на засіданні голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Олексійович Глушков.

В роботі оргкомітету, також, взяли участь: 

заступник голови Коломийської райдержадміністрації Любов Іванівна Михайлишин, начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Петрівна Федор, начальник відділу культури Коломийської міської ради Уляна Іванівна Мандрусяк, радник голови Коломийської райдержадміністрації Оксана Романівна Прокопів, завідуюча центром КОРіНТ відділу культури Коломийської райдержадміністрації Любов Петрівна Дутчак, провідний спеціаліст відділу культури Коломийськолї райдержадміністрації Антон Антонович Трачук, декан Коломийський о.Роман Кіцелюк, о. Іван Остафійчук, о. Юрій Лукачик,

Захід розпочався спільною молитвою, після чого до присутніх звернувся Кир Василь. Він нагадав про головну мету фестивалю духовної пісні та про важливість його проведення.

Після чого, слово мав голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Олексійович Глушков.

Доповідала на засідання оргкомітету начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Петрівна Федор. Зокрема, вона винесла на обговорення пропозиції, щодо плану фестивальних заходів, кількості номерів і репертуару.

У підсумку, було остаточно погоджено дату, час і місце проведення фестивалю, план фестивальних заходів, сценарій та  кількість номерів.

Підсумкове слово мав Преосвященний Владика Василь. Він подякував за зустріч і спільну співпрацю та поблагословив усіх присутніх на добрі звершення.
Коломия доставка піцца