.
.

Священик з Прикарпаття відслужив святу месу разом із Папою Римським

Священик з Прикарпаття відслужив святу месу разом із Папою Римським
21 Травня 2018

Отець із дружиною здійснили прощу до Риму з нагоди 25-річчя шлюбу.Ранкову святу месу минулої п’ятниці у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» разом із Папою Франциском та іншими священиками співслужив отець-мітрат Валерій Сиротюк.

Валерій Сиротюк - родом з села Кути Косівського району Івано-Франківської області, в даний час парох катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, що в Чернівцях. Отець-мітрат відомий у церкві поет, композитор, сценарист та культурний діяч.

У богослужінні в Римі брала участь також і його дружина Оксана, що є там катехитом. Цю особливу прощу до Риму вони здійснили з нагоди 25-річчя їхнього подружжя, інформує Івано-Франківська архієпархія УГКЦ.

Після богослужіння отець Валерій та пані Оксана отримали особисте благословення Святішого Отця і у відповідь подарували йому гуцульський киптар та капелюх-крисаню, запросивши відвідати Гуцульщину. 

"Папа був до нас доброзичливим, а його обійми теплі, наче нас вітав не глава держави і не Римський Архієрей, а рідний батько", - поділився враженнями отець Валерій.

Джерело:  https://kurs.if.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца