.
.

У Коломиї освятили храм Андіря Перевозванного

У Коломиї освятили храм Андіря Перевозванного
17 Грудня 2018

У неділю, 16 грудня, Преосвященний владика Василь (Івасюк) освятив новозбудований храм в Коломиї. Святиню назвали в честь Андрія Первозванного – першого апостола і послідовника Христа.

На освяченні та святковій Божественній Літургії спільно з владикою співслужили: парох храму о. Микола Остафійчук, протосинкел єпархії о. Роман Кіцелюк, о.м. Петро Чиборак, о. Володимир Касіян, о.Олег Ткачук, о. Юрій Атаманюк, о. Володимир Гуменюк, о.Іван Остафійчук,о.Василь Жупник та о.Юрій Терещенко.


“Я поселюсь в них, і (…) буду їхнім Богом, вони ж будуть моїм народом” (ІІ Кор.6:16), – такими словами розпочав свою проповідь владика Василь. – Красивими куполами, у нашому місті, здійнявся до неба  ще один величний храм. Однак, будівництво його слід продовжувати у своїй душі ділами милосердя і віри, бо ця нова святиня є тільки допоміжною до вашого духовного храму”.

Також єпископ зазначив, що завданням новозбудованого храму є запрошувати всіх християн до спасіння та життя вічного. Рівночасно кир Василій висловив слова вдячності всім доброчинцям, зокрема о.Миколу Остафійчука нагородив Патріаршою грамотою за ревну працю та докладені зусилля у проведенні будівництва.

Після богослужіння відбулося мирування, а на завершення вірні та гості зробили спільну фотографію.
Коломия доставка піцца