.
.

У Коломиї побудують Автокефальну Православну церкву

У Коломиї побудують Автокефальну Православну церкву
15 Червня 2018

У Коломиї відбулося освячення місця, де скоро розпочнеться будівництво храму на честь Володимира Великого, громади Української Автокефальної Православної Церкви.

До слова, це єдина Автокефальна церква в Коломиї. Територія, де буде побудований храм, знаходиться на вулиці Капустинського.

На посвяті були присутні священнослужителі, парафіяни та представник влади.

Землю освятив владика Андрій – Митрополит Галицький, який розповів, що Автокефальна церква мала свою парафію в Коломиї, щоправда громада перейшла під керівництво іншого патріархату. Від тоді більше церков не будували тільки через те, що не було священика, котрий би взявся за будівництво храму, адже це відповідально, а всі мають обов’язки на інших парафіях. І тільки тепер, коли з’явився отець Роман, взявши на себе цю відповідальність, а депутати на сесії міськради погодили використання цієї землі під храм, взялися до роботи.

Коли розпочнеться будівництво та скільки воно триватиме, представники церкви не беруться коментувати.  Сподіваються, з’являться небайдужі люди, котрі підтримають будівництво.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца