Відбулося молодіжне паломництво випускників Коломийської єпархії (фото)

Відбулося молодіжне паломництво випускників Коломийської єпархії (фото)
20 Травня 2019

Щороку наприкінці травня молодь, особливо випускники 9-11 класів, вирушають до Богородичної святині та чудотворного, що знаходяться в урочищі Львівське с. Товмачик.

Невдовзі для випускників пролунає останній дзвінок, відкриваються нові незнані шляхи і перед кожним постане вибір майбутньої професії. Життя підносить багато різних викликів, тому Церква в особливий спосіб намагається підтримати молодь та спрямувати на добру дорогу.


Спільно з численним духовенством Коломийської єпархії Преосвященний владика Василій (Івасюк) звершив Архиєрейську Божественну Літургію. Співом богослужіння супроводжули студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. Святого Священномученика Йосафата. У часі прощі кожен мав змогу очиститись, приступивши до Тайни Сповіді та Святого Причастя, яке уділяли священнослужителі.

По-батьківськи звертаючись до присутніх владика закликав випускників не перейматись через невпевненість у завтрашньому дні. Єпископ також визнав, що час невпинно біжить, але у цьому стрімкому вихорі життя слід остерігатися лише одного – щоб потік змін не розмивав береги людяності, вдячності, сімейних і життєвих цінностей.


“Знищити людину дуже просто – досить не звертати на неї уваги. Байдужість вбиває, бо це все одно, що сказати людині: “Ти для мене не існуєш!”. Таким чином вбиваємо людину у своїм серці. Не любити – це перший крок до вбивства. Любіть один одного так, ніби це останній день вашого життя. Тут важлива підтримка близьких і мудрі поради досвідчених людей”, – сказав кир Василій.

Після богослужіння о.Роман Скрипнюк від імені всіх присутніх висловив щирі слова вдячності владиці за те, що завжди своєю присутністю і настановчим словом підтримує молодь на прощі. Далі розпочалась розважальна програма зі співами, танцями й іншими цікавими завданнями. Бадьорий настрій молоді не вдалось розігнати навіть дощовим хмарам.


Джерело:  http://kolugcc.org.ua/


    26 Вересня

    25 Вересня