Владика Василій (Івасюк) вперше очолив деканальні збори у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

Владика Василій (Івасюк) вперше очолив деканальні збори у Коломийсько-Чернівецькій єпархії
7 Червня 2013

Найперше хочу всім вам передати благословення від Блаженнішого Святослава та слова підтримки з його сторони. Глава Церкви сказав, що вся Церква є з вами. Смерть Владики Миколая вчить нас священиків, наші родини завжди бути готовими до зустрічі з Богом”, - після молитви такими словами розпочав збори 6 червня Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії Владика Василій (Івасюк).

Єпископ повідомив, що 27 червня на 11.00 год. у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї відбудеться Божественна Літургія - сорокаденне поминання блаженної пам’яті Владики Миколая. Архієрей закликав всіх прилучитися до спільної молитви.

Священики почули від Адміністратора подяку за активну участь у похоронних відправах за Владикою Миколаєм. Єпископ звернувся до священиків-деканів і повідомив про потвердження їх в урядових обов’язках. Озвучено останнє розпорядження Владики Миколая до священиків - оживити парафіяльне життя у єпархії.

Було повідомлено, що відповідною комісією, до якої входили: Архієпископ і Митрополит Володимир (Війтишин), Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії Владика Тарас (Сеньків) та Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії Владика Василій (Івасюк) були складені документи про перейняті справи новим Адміністратором.

Про проведення літнього табору для дітей із узалежнених родин розповів о. Ярослав Стеф’юк, голова єпархіального руху за тверезість життя. Захід заплановано на 21-27 липня 2013 р. Про економічний стан справ розповів о. мітрат Микола Романенчук, економ єпархії.

Говорили також про участь духовенства і вірян єпархії у прощі до Патріаршого собору в Києва та щорічній загальноєпархіальній прощі до Зарваниці.

Протосинкел єпархії о. мітрат Василь Мельничук зачитав лист від правоохоронних органів про забезпечення належної безпеки парафіяльних храмів, оскільки фіксуються непоодинокі факти обкрадання церковного майна.

Джерело:  Прес-служба єпархії