.
.

Кабмін схвалив 12-річне навчання у школах

Кабмін схвалив 12-річне навчання у школах
14 Грудня 2016

Кабмін схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти “Нова українська школа”. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.  

Представляючи концепцію, міністр освіти і науки Лілія Гриневчи зауважила, що наразі лише 10% батьків задоволені станом нинішньої школи, а також 15% вчителів, 8% директорів шкіл. 

“При цьому ми маємо на ринку праці дуже складу ситуацію, коли у нас є фактично працездатного населення всього трохи більше 16 мільйонів осіб і рівень зайнятості – 56%”, – додала міністр. Це пов’язано з неякісною освітою, яку надає сучасна школа. 

Вона також зауважила, що згідно з останніми дослідженнями, саме змін у середній освіті хочуть 76% українців. 

“І коли питають, де найбільш критична ситуація, знову вказують на середню освіту”, – додала Гриневич. 

Згідно з концепцією нової української школи, передбачається перехід на 12-річне навчання і старт нової української школи вже у 2018-2019 навчальному році. Концепція передбачає перехід від школи знань до школи компетентностей. 

“Це не означає, що в школі пропадуть знання. Знання зараз накопичуються з драматичною швидкістю – діти вже не йдуть в школу за знаннями, для цього є інтернет, дуже багато різних ресурсів. Їх треба навчити, як ці знання використовувати, класифікувати, як відрізнити добро від зла і як знайти ті знання, які тобі потрібні для вирішення індивідуальної життєвої ситуації чи професійного виклику”, – додала Гриневич.УПКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца