.
.

У 7-ми ОТГ Прикарпаття відбулися вибори

У 7-ми ОТГ Прикарпаття відбулися вибори
20 Грудня 2016

Минулої неділі в семи нових об’єднаних громадах Прикарпаття — Витвицькій ОТГ Долинського району, Матеївецькій ОТГ, П’ядицькій ОТГ і Нижньовербізькій ОТГ Коломийського району, Більшівцівській ОТГ Галицького району, Космацькій ОТГ Косівського району і Тлумацькій ОТГ відбулися перші вибори голів та депутатів. 

За попередньою інформацією, переможцями у виборчих змаганнях голів об’єднаних територіальних громад стали: у Більшівцівській ОТГ – самовисуванець Василь Саноцький, у Витвицькій ОТГ – Микола Шикор від партії «УКРОП», у Матеївецькій ОТГ – відомий на Прикарпатті фермер Петро Книшук, який нині є головою фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді, у Нижньовербізькій ОТГ «батьківщинівець» Ярослав М’якущак, у П’ядицькій ОТГ – самовисуванець Петро Гайдейчук, у Космацькій ОТГ – Дмитро Бербеничук, який балатувався також як самовисуванець, а в Тлумацькій ОТГ – «укропівець» Роман Круховський. Явка виборців на Прикарпатті становила майже 48 відсотків. 

За словами координатора обласного Офісу реформ Руслана Панасюка, із семи голів ОТГ тільки двоє ініціаторів об’єднання здобули перемогу на цих виборах, зосібна це Космацький сільський голова Дмитро Бербеничук і Більшівцівський селищний голова Василь Саноцький. 

Експерт наголосив, що «Батьківщина» та «УКРОП» виявили інтерес до перших виборів в об’єднаних громадах й активно проводили виборчу кампанію і висловив сподівання, що їх активність у виборчому процесі буде збережено й в роботі задля розвитку новоутворених громад. Також Руслан Панасюк очікує на добру співпрацю з усіма новообраними головами.

Нагадаємо, в Україні у нових фінансових умовах, з новими повноваженнями та ресурсами працюватимуть 368 об’єднаних територіальних громад, зокрема таких громад на івано-Франківщині буде 11.

ГаличинаКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца