.
.

RSS

Україна стала світовим лідером за кількістю податків

Україна стала лідером за кількістю податків у рейтингу Світового банку Doing Business.

27.08.2013

Яценюк вніс у Раду антивладний і антибюрократичний закононопроект

Нардеп Арсеній Яценюк вніс до Верховної Ради законопроекти щодо антикорупційної перевірки чиновників та скасування необґрунтованих пільг для посадовців. Про це повідомляється на офіційному сайті ВО &q...

27.08.2013

Виробники 4-ох західних областей об'єднаються у "Смак Українських Карпат"

В Українських Карпатах сільське господарство має довгу традицію, і протягом останніх років відчутно зростає інтерес з боку споживачів до екологічно чистої продукції саме Карпатського регіону.

27.08.2013

У Коломиї пройде п'ятий театральний фестиваль "Коломийські представлення" (програма)

Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича започаткував традицію проведення театрального фестивалю - Всеукраїнського театрального фестивалю “Коломийські пре...

27.08.2013

Прокуратура розпочала перевірку за фактом забруднення річки Радилівки, а на День міста там ще плавали змії

Забруднення води – це основні процеси, які ви­кликають деградацію річок, водосховищ, озерних систем і погіршення якості води. Не оминула ця глобальна про­блема і наше місто.

27.08.2013

Україна переходить на євростандарти автомобільного палива: повільно і непрозоро

Кабінет міністрів України постановив ввести в країні європейські стандарти моторного палива: оборот Євро-4 дозволений до 31 грудня 2020 року, а Євро-5 - не обмежений у часі. Але одночасно в серпні уря...

27.08.2013

Болгарин Пулєв битиметься з Володимиром Кличком

У чемпіона світу Володимира Кличка з'явився ще один суперник. Право битися з володарем трьох чемпіонських поясів завоював болгарський боксер Кубрат Пульов.

27.08.2013

Тягнибок: Росія не зможе існувати як імперія без України

Митний союз невигідний для України, бо він допоможе Росії відродити імперію. Таку думку в ефірі "Радіо свобода" висловив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

27.08.2013

У Тлумачі на Прикарпатті пройшов фестиваль карпатської кухні «Смачний Спас» (фото)

Близько п’яти тисяч учасників і гостей зібрав у Тлумачі четвертий фестиваль автентичної карпатської кухні «Смачний Спас».

27.08.2013

ЮНЕСКО визнало Український Гімн найкращим у світі

Центр світової спадщини ЮНЕСКО визнав гімн України найкращим в світі (Best National Anthem in the World), повідомляє "Дивись" з посиланням на Центр новин ООН.

27.08.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца