Літо в Україні буде таким же мінливим, як і весна. Але синоптики прогнозують тепло

Літо в Україні буде таким же мінливим, як і весна. Але синоптики прогнозують тепло
20 Квітня 2016

На найближчі місяці в Україні слід очікувати на досить теплу, але водночас мінливу погоду з перепадом температур. Завідувачка відділом кліматичних досліджень Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова розповіла про це на прес-конференції.

 За її словами, уже зараз в Україну повертається похолодання, але температура знову підніметься в кінці квітня, повідомляє канал 24.

”У травні температурний режим на всій території України ми очікуємо нестійкий. У першій декаді і до середини травня температура повітря буде вищою за норму, середньодобова температура буде близько 20 градусів, вдень вона буде 25-27 градусів тепла на більшій частині території України”, — розповіла Мартазінова.

 У другій половині травня очікується зниження температури — воно буде неодноразовим і до кінця місяця буде більш помітним, ніж в середині місяця.

 Надто теплого червня українцям очікувати не слід. Десь до 10 червня температурний режим буде знижений. Середньодобова температура буде близько 15 градусів, денні температури будуть близько 18-20 градусів.

“З 20 до 30 червня в Україні буде спекотно, до 30 градусів, але в кінці місяця очікуються рясні опади”,— попереджає експерт.

“У липні буде дуже нестійкий температурний режим. В окремі дні, в середині місяця, денна температура буде близько 30 градусів тепла, але протягом усього місяця таких високих температур не буде. Опади в липні будуть незначними, особливо сухо буде з 10 до 20 липня. У серпні в окремі дні буде гаряче, але спекотні дні періоди будуть короткочасними і погода також буде мінливою”, — підсумувала метеоролог.    3 Липня

    2 Липня