Криваве 9 травня у Маріуполі: знищено 20 терористів, горить будівля МВС (відео)

Криваве 9 травня у Маріуполі: знищено 20 терористів, горить будівля МВС  (відео)
9 Травня 2014
У Маріуполі групою терористів близько 60 осіб, озброєних автоматичною зброєю, була зроблена атака на міськвідділ міліції.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков:
— Групою терористів близько 60 осіб, озброєних автоматичною зброєю, була зроблена атака на міськвідділ міліції. Була спроба захоплення будівлі, без усяких попередніх вимог. У будівлі відбувся бій, який перетворився на повномасштабне бойове зіткнення, за фактом підходу підкріплення з боку ВС і підрозділу ” Омега” Нацгвардії. У результаті бою, у якому брали участь підрозділи Нацгвардії, ВС, спецпідрозділу МВС “Азов”, значна частина угруповання терористів було знищено.

Близько 20 терористів знищено, 4 взято в полон. Значна частина нападників, покидавши зброю, зникла у житлових кварталах міста.
Втрати з боку українських парвоохоронців, зас ловами міністра, склали один убитий, 5 поранених. Уточнюються втрати у складі Збройних сил України. Будівля міськвідділу охоплена полум’ям.

Нардеп Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook повідомляє:
— Приміщення УВС Маріуполя повністю згоріло. Снайпери убили нашого командира Дніпропетровської бригади територіальної оборони Сергія Демиденка. Тяжко поранений командир військової частини Нацгвардії Сергій Савінський... За свідченнями очевидців, терористи знущаються з тіла загиблого Демиденка, йому — вже мертвому — відрізали вуха і викололи очі. Нелюди!

Також Олег Ляшко твердить, що начальника маріупільської міліції Валерія Андрощука, який не зрадив Присязі і тримався до останнього, викрали терористи. З палаючої будівлі УВС його на машині намагався вивезти один відставник. Їх авто підрізав джип, бойовики поранили ножем водія, а Андрощука запхали в багажник і повезли у невідомому напрямку.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов уточнив, що загиблих двоє, а не один:
— З наших вбито двоє. Не один, а двоє. І не командир, а замкомбата. І ще боєць... Напали першими. Нишком. І ще. Місцеві маріупольські влади — брудні, дешеві, підлі, регіональні щури. Покидьки, які облизували Януковича, і ті, хто буде облизувати будь-якого диктатора за можливість красти і грабувати людей. Підле плем’я генетичних рабів.  Але розв’язка близька... І смертю наших пацанів ви наблизили свій кінець...

    13 Липня

    12 Липня