У центрі Києва збирали гроші для «нужденних» депутатів (відео)

У центрі Києва збирали гроші для «нужденних» депутатів (відео)
8 Серпня 2014
Сьогодні, 8 серпня, у столиці молоді активісти пройшлися парком ім. Т. Г. Шевченка, щоб назбирати грошей «на потреби депутатів», які не змогли відмовитися від державної компенсації за оренду житла або винайму готельного номера у Києві.

Акція мала назву «Кому війна, а кому мати рідна», інформує ЗІК.

 Приводом до її проведення стала офіційно оприлюднена на сайті Верховної ради України інформація про те, що народні депутати упродовж останніх трьох місяців отримали 4 млн 125 тис. грн з державного бюджету в якості компенсації за оренду житла або винайму готельного номера.

У списку «нужденних» народних обранців - 120 осіб, серед яких не тільки регіонали, але й представники таз званої демократичної коаліції. Найбільше вразила організаторів акції присутність у цьому переліку депутатів-мільйонерів – Єфремова, Щербаня, Продівуса та інші.

«Ось, скажімо, Гурвіц чи Єфремов. Єфремов їздить на «Мерседесі» з луганськими номерами. Невже в нього немає 10 тисяч гривень в місяць на оренду житла в Києві? Чи він справді немає де жити?», – обурюється один із організаторів акції  Арсеній Пушкаренко.

Учасники акції ходили парком Шевченка із трилітровою банкою і просили перехожих і відпочивальників на лавочках пожертвувати копійки чи дрібні купюри, щоб допомогти «бідним» депутатам. Зібрані «на потреби депутатів» кошти та свої особисті гроші активісти обіцяють переказати на банківський рахунок як матеріальну допомогу для бійців АТО. Таким чином вони хочуть подати приклад народним депутатам  і вчинити так само із отриманою компенсацією за житло.


Як повідомляли "Коломийські ВІСТИ" раніше, з Прикарпаття шестеро нардепів отримали компенсацію за оренду житла. Серед них - Василь Гладій, Анатолій Дирів, Ольга Сікора, Володимир Шкварилюк, Дмитро Шлемко та Роман Чернега.


    12 Жовтня

    11 Жовтня