.
.

Свідоцтво про народження відтепер можна буде отримати безпосередньо у Коломийському пологовому будинку

Свідоцтво про народження відтепер можна буде отримати безпосередньо у Коломийському пологовому будинку
16 Листопада 2018

Про це повідомляє Коломийський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ в Івано-Франківській області.

Міністерством юстиції України запроваджено реєстрацію новонароджених безпосередньо в закладах охорони здоров'я. Ця новація стала приємною та досить практичною новиною для батьків, адже вони мають можливість отримати перший документ своїх немовлят - свідоцтво про народження, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану чи виконавчого органу сільських та селищних рад, а посітйно залишатися поряд із своїм малюком.

На сьогоднішній день зареєструвати народження дитини можна, як у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, виконавчому органі сільських та селищних рад так і безпосередньо у Коломийському пологовому будинку Івано-Франківської області, за адресою: м.Коломия, вул. Роксолани, 7.
Одночасно повідомляємо, що за бажанням батьків при реєстрації народження дитини, можна подати документи на реєстрацію місця проживання малюка.

Прийом заяв та вручення свідоцтва про народження в Коломийському пологовому будинку здійснюється працівниками Коломийського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ в Івано-Франківській області та працівниками Коломийського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ в Івано-Франківській області, за наступним графіком:
вівторок - з 8:00 до 11:00;
середа - з 8:00 до 11:00;
четвер з 8:00 до 11:00;
п'ятниця - з 8:00 до 11:00.

Коломия доставка піцца