.
.

У Коломиї пройшла акція – флешмоб “Усиновлення – це любов назавжди”

У Коломиї пройшла акція – флешмоб “Усиновлення – це любов назавжди”
28 Вересня 2018

28 вересня 2018 року відбулася Всеукраїнська акція – флешмоб “Усиновлення – це любов назавжди”. Коломийська райдержадміністрація та районна рада долучилися до проведення Всеукраїнської акції – флешмобу “Усиновлення – це любов назавжди” приурочену до Дня усиновлення, який відзначається щороку 30 вересня.

Акція відбувається з метою привернення уваги до питання влаштування на виховання в сім’ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Згідно з Конвенцією ООН про права дитини, іншими міжнародними, а також національними законодавчими нормами усиновлення визнано пріоритетною та найбільш захищеною формою влаштування та виховання дитини у разі втрати батьків чи залишення її без батьківського піклування, оскільки дитина приймається в сім’ю на правах рідної дочки або сина.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, незалежно від їх віку та стану здоров’я мріють про сімейний затишок, про люблячих маму і тата.

Громадяни України активно приймають рішення щодо усиновлення дитини.

За оперативними даними служб у справах дітей, на обліку кандидатів в усиновлювачі кожного року в середньому перебуває близько 1 700 сімей.
Коломия доставка піцца