.
.

RSS

У Коломиї відбувся турнір з міні-футболу пам'яті Михайла Гаріпова (відео)

У Коломиї відбувся двадцять перший турнір з міні-футболу пам'яті Михайла Гаріпова.

23.04.2019 10:18:00

Коломия приймала в себе обласний чемпіонат із важкої атлетики (відео)

Коломия приймала в себе обласний чемпіонат із важкої атлетики. За перемогу у фізкультурно-спортивному комплексі «Локомотив» змагалися юнаки та дівчата до 23 років.

23.04.2019 10:12:00

Коломиянка Оксана Вишиванюк перемогла у Львівському напівмарафоні (відео)

Коломиянка Оксана Вишиванюк привезла до Коломиї спортивну перемогу із міста Лева.

17.04.2019 15:26:00

Юні коломийські важкоатлетки привезли золото та срібло (відео)

Коломийські важкоатлетки здобули одну золоту та одну срібну медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

17.04.2019 09:38:00

У Коломиї пройшов фінал чемпіонату Прикарпаття з волейболу серед чоловіків (відео)

У Коломиї пройшов фінал чемпіонату Прикарпаття з волейболу серед чоловіків. За першість у молодіжному спортивному центрі «Коломийщина» боролися чотири команди із Івано-Франківська, Галича, Коломиї ...

15.04.2019 18:26:00

Відбулося засідання федерації футболу Коломийського району.

10 квітня 2019 р. в приміщенні відділу молоді та спорту Коломийської РДА, відбулося розширене засідання федерації футболу Коломийського району.

11.04.2019 13:00:00

Коломийська команда посіла перше місце на Кубоку федерації легкої атлетики області (фото)

В Калуші пройшов Кубок федерації легкої атлетики області. Команда коломийської КДЮСШ прийняла участь і серед 9 обласних команд виборола 1 місце.

11.04.2019 09:31:00

Міжрайонний чемпіонат Прикарпаття з футзалу Коломийського району (фото)

6 квітня 2019 р. в спортивній залі молодіжного центру «Коломийщина» м.Коломия вул.Довбуша, 147а, завершився міжрайонний чемпіонат Прикарпаття з футзалу Коломийського району. Змагання відбувалися в ...