.
.

RSS

В Івано-Франківську нагородили переможців шкільного турніру області з футзалу. Коломийська ЗОШ №4 стала фіналістом срібної ліги.

Сьогодні в муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі м. Івано-Франківськ за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося урочисте нагородження призерів та закриття ...

10.04.2018 19:12:00

Коломиянин увійшов до 500 кращих учасників марафону в Мілані

Коломиянин Андрій Сочка взяв участь в щорічному Міланському марафоні, який проводиться в Мілані з 2000 року.

10.04.2018 17:30:00

Коломийські боксери успішно виступили на Кубку Гетьманів у буковинському Хотині (відео)

Коломийські боксери тріумфально виступили на Кубку Гетьманів у буковинському Хотині. 16 коломиян привезли із сусідньої області 16 медалей.

06.04.2018 17:25:00

У Коломиї пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу (відео)

У Коломиї відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

05.04.2018 17:45:00

Вихованці коломийської КДЮСШ зайняли перше комплексне командне місце на турнірі з вільної боротьби

На Калущині відбувся Міжобласний турнір «Наші надії» з вільної боротьби. Вихованці коломийської КДЮСШ зайняли перше комплексне командне місце.

03.04.2018 16:00:00

Франківська патрульна вшосте стала чемпіонкою України з таїландського бойксу (відео)

В Одесі завершився черговий чемпіонат України з таїландського боксу.

03.04.2018 13:20:00

В Івано-Франківську відбулося нагородження Всеукраїнського чемпіонату з футзалу серед юніорів

Переможцями чемпіонату стали юнаки з Академії НФК “Ураган”.

03.04.2018 12:52:00

Всеукраїнський відкритий турнір тхеквондо-до пройде у Франківську

31 березня в спортивному залі «Олімп» відбудеться традиційний Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо-до «Кубок Карпат 2018».