.
.

RSS

Завершився чемпіонат Коломийського району з футболу (фото, відео)

Вчора, 1 липня 2018р., закінчився короткий чемпіонат Коломийського району з футболу, переможцем стала команда Сокіл Коршів, яка у фіналі виграла 1:0 у команди Довбушівець Печеніжин.

02.07.2018 19:00:00

Коломиянин Денис Сагалюк візьме участь у чемпіонаті світу серед кадетів

2-го липня у Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів. В складі збірної України поїде і один коломийський спортсмен.

29.06.2018 15:22:00

У неділю в Сопові пройде матч за третє місце Коломийської першості з футболу між ДОЗ (Коломия) та Мишином

Матч пройде 1 липня у Сопові. Початок о 16 годині.

28.06.2018 09:51:00

ФК "Турка" з Коломийщини зайняла 9 місме в чемпіонаті Івано-Франківської області

Чемпіонат Івано-Франківської області із футболу завершено.

27.06.2018 14:55:00

У Коломиї відбулися змагання з волейболу з нагоди Дня молоді (фото, відео)

24 червня 2018р., в молодіжному центрі «Коломийщина» м.Коломия, вул.Довбуша 147, відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, з нагоди святкування Дня молоді.

25.06.2018 09:15:00

Коломиянин став переможцем Всеукраїнської юнацької ліги з баскетболу (відео)

Нещодавно юному коломиянину під час одного з турів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги за один період вдалося реалізувати 6 триочкових кидків.

22.06.2018 15:43:00

Коломийське «Покуття» стало володарем Кубка області з футболу

21 червня на калуському стадіоні “Хімік” відбувся фінальний матч Кубку області з футболу.

22.06.2018 10:27:00

Коломиянин завоював на чемпіонаті світу з пауерліфтингу чотири нагороди

З 10 по 17 червня в м. Калгарі (Канада) проходив чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

19.06.2018 14:49:00

Чоловіча збірна ІФНМУ з баскетболу стала призером змагань в Коломиї

Днями в Коломиї відбулися змагання з баскетболу 3х3 «Bukovel Quest». Серед 28 команд участь у турнірі взяла і збірна Івано-Франківського національного медичного університету.