.
.

RSS

Легкоатлетка з Коломиї Анастасія Ткачук відкрила сезон змаганнями в Японії

Коломиянка Анастасія Ткачук відкрила літній олімпійський сезон 8 травня змаганнями Golden Grand Prix у Кавасакі.

09.05.2016 12:16:00

У Коломиї відбулась матчева зустріч між боксерами України та Ірландії (фото+відео)

04.05.2016 10:18:00

Важкоатлет з Коломиї став чемпіоном України

Золото – у коломиян. Цього разу титул Чемпіона України з важкої атлетики серед кадетів до рідного міста привіз Данило Мочернюк.

29.04.2016 09:24:00

Чемпіонат області з футболу: коломийські "Карпати" перемагають

Сьогодні у обласному чемпіонаті відбулися матчі 5-го туру. Коломийські "Карпати" з мінімальним рахунком обіграли діючого чемпіона "Оскар". Також дуже важливу вольову перемогу здобу...

28.04.2016 12:00:00

Поліна Сахарієва з Коломийщини представляла Прикарпаття на Чемпіонаті України з мотокросу

У Чернівцях відбувся І етап Чемпіонату України з мотокросу. Змагання проходять у залік Мотоциклетної Асоціації України. Прикарпаття представляло понад 10 спортсменів. Серед них єдина дівчина - мотокро...

28.04.2016 09:14:00

Коломийські флорболістки вибороли срібні медалі чемпіонату України

З 15 по 18 квітня у Запоріжжі проходила фінальна частина чемпіонату України з флорболу сезону 2015/16 у  якій взяли участь дві прикарпатські команди.

23.04.2016 14:18:00

Коломияни здобули призові місця на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

17 квітня у іспанському місті Малага завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок та юнаків і дівчат.

22.04.2016 11:47:00

На Коломийщині розпочався великий футбол (відео)

На Коломийщині розпочався великий футбол. Вихідними стартували команди, які виборюватимуть титул чемпіона району. А от першість розпочалася тижнем раніше.