.
.

RSS

Поліна Сахарієва здобула перемогу на п'ятому етапі Кубку України з мотокросу (відео)

В селищі Глибока, що на Буковині, відбувся п'ятий етап Кубку України з мотокросу.

06.06.2016 11:07:00

На Коломийщині відбувся фінал Кубка району з футболу серед учнів (відео)

01.06.2016 16:07:00

5 червня на Коломийщині відбудеться Кубок України з мотокросу

В неділю, 5 червня, у Верхньому Вербіжі в урочищі «Дученкове» відбудеться Кубок України з мотокросу за участю кращих спортсменів країни.

31.05.2016 09:05:00

У Коломиї зібралися легкоатлети з п'яти областей України (відео)

"Королева спорту" зібрала в Коломиї легкоатлетів з п'яти областей Західної України.

26.05.2016 17:20:00

Коломияни — треті на баскетбольному турнірі пам’яті Березовського

21-22 травня у Калуші пройшов турнір пам’яті Олександра Березовського. Змагання виявилися доволі представницькими, адже у чотирьох командах, які брали участь (Вамбуд, Коломия-Тирлич, Узвар та Калу...

26.05.2016 09:32:00

Коломийські “Карпати” перемогли ФК “Турка” у Чемпіонаті області з футболу

Відбувся 9-й тур Чемпіонату області (перша ліга) з футболу. Впевнену домашню перемогу здобули коломийські “Карпати”. Підопічні Любомира Корнути переграли принципового суперника – ФК “Турка”. П...

24.05.2016 16:13:00

У Коломиї відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з пауерліфтингу (відео)

У фізкультурно-спортивному комплексі «Локомотив» відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з пауерліфтингу.

24.05.2016 16:05:00

На Коломийщині відбулися футбольні змагання до Дня Героїв

Футбольні змагання до Дня Героїв за участю команд з чотирьох загальноосвітніх шкіл відбулись у П’ядиках.

20.05.2016 10:15:00

Коломиянка Інна Оробець стала віце-чемпіонкою Європи

Заслужений майстер спорту Інна Оробець відзначилася на Чемпіонаті Європи у чеському місті Плзень. Наша краянка здобула срібну нагороду.

18.05.2016 10:39:00

На Прикарпатті відбувся фінал чемпіонату області з волейболу

14 – 15 травня у спортивному залі Прикарпатського національного університету м.Івано-Франківськ відбувся ІІ-й фінальний тур відкритого чемпіонату області з волейболу серед жіночих команд.