У Коломиї зіграли у футбол фани Прикарпаття (відео)

Після історичних подій, що відбулися в Україні цієї зими, практично всі ультрас та футбольні фанати країни оголосили перемир'я.

24.03.2014 21:12:00

Коломия прийме турнір серед вболівальників

У суботу, 22 березня, у Коломиї відбудеться турнір з міні-футболу серед вболівальників під назвою "Фанат фанату - друг і брат".

20.03.2014 20:30:00

Матч «Карпати» – «Волинь» буде благодійним

За рішенням Громадської організації «Завжди вірні», що є керуючою стороною львівського клубу, поєдинок між «Карпатами» та луцькою «Волинню» буде благодійним.

14.03.2014 21:17:00

Біатлоністка завоювала 15-ту медаль для України на Паралімпіаді в Сочі

30-річна Олена Юрковська стала дворазовою бронзовою призеркою Паралімпійських ігор в Сочі-2014.

14.03.2014 10:40:00

Путін не захотів вітати українця, який виграв “золото” на Паралімпіаді в Сочі

Один з найцікавіших моментів першого змагального дня Паралімпіади в Сочі трапився після чоловічої гонки на 7.5 км у біатлоні серед спортсменів з вадами зору.

09.03.2014 15:18:00

Біатлоністка Олена Юрковська з Коломиї здобула першу медаль на Параолімпіаді в Сочі

Паралімпійська команда України в неофіційному командному заліку стала в суботу третьою за результатами першого дня зимових Паралімпійських ігор у російському Сочі. На її рахунку 1 золота медаль, 1 срі...

09.03.2014 12:20:00

Турнір із боксу два дні проходив у Коломиї (відео)

Турнір із боксу два дні проходив у спорткомплексі "Локомотив". Участь у змаганнях взяли спортсмени із багатьох областей України.

04.03.2014 17:02:00

Сочі-2014. Біатлон. У жіночій естафеті збірна України взяла "золото"

21 лютого на Олімпійських іграх у Сочі відбудеться жіноча естафета з біатлону у жінок.

21.02.2014 17:42:00

На Прикарпатті може припинити своє існування ще один футбольний клуб

Дуже неприємна новина надійшла із Долини - міста із славними футбольними традиціями та багатющою історією.

17.02.2014 11:50:00

У Коломиї відбувся загальноміський чемпіонат із волейболу (відео)

Змагалися волейболісти. У Коломиї відбувся загальноміський чемпіонат із цього виду спорту. В ньому взяли участь учнівські команди навчальних закладів міста.