.
.

RSS

Українські біатлоністки вигукували "За Майдан!", коли їм вручали "золото" (Фото. Відео)

Під час нагородження українські біатлоністки, які здобули "золото" на етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені (Австрія), кричали "За майдан!", а їхні прихильники вигукув...

09.02.2014 10:50:00

Моржування по-коломийськи

Одним з методів загартовування організму є «моржування», тобто купання у крижаній водоймі.

09.02.2014 09:42:00

Церемонія відкриття Олімпіади почалася з казусу

Церемонія відкриття Олімпійських ігор в Сочі почалася з казусу.

07.02.2014 21:10:00

У Росії розпочинається Олімпіада

Сьогодні в Росії офіційно розпочинаються зимові Олімпійські ігри. Церемонія відкриття Олімпіади в Сочі стартує о 18:00 за київським часом.

07.02.2014 09:14:00

У Коломиї пройшов Чемпіонат Івано-Франківщини з боксу (відео)

У фізкультурно-спортивному комплексі "Локомотив" пройшов Чемпіонат Івано-Франківської області з боксу. Першість у Коломиї виборювали школярі.

04.02.2014 08:00:00

Збірна України, розгромивши Росію, виграла Кубок Співдружності

Молодіжна збірна України U-21, перегравши в сьогоднішньому фіналі одноліток з Росії, стала переможцем Кубку Співдружності-2014, який фінішував у Санкт-Петербурзі.

02.02.2014

«Динамо» гру ЛЄ з «Валенсією» грати у Львові не хоче

Перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» – «Валенсія» може не відбутися в Києві. Про це повідомив віце-президент «біло-синіх» Олексій Семененко, зазначивши, що ризик такого розвитку подій великий.

02.02.2014

Шумахера вивели з коми

Німецький гонщик Міхаель Шумахер відкрив очі.

30.01.2014

Сочі-2014 напередодні відкриття: Олімпіада, від якої волосся дибки стає (фото)

Пише Олександр Валов : На жаль , в Росії багато що робиться через дупу , і Олімпіада в Сочі - тому не виключення.

30.01.2014

БК «Тирлич» здобув перемогу (фоторепортаж)

У Коломиї відбувся матч чемпіонату Аматорської Баскетбольної Ліги Івано-Франківської області, - повідомляє кореспондент "Коломийських ВІСТЕЙ".