Боксери Прикарпаття готові до нових перемог

Боксери Прикарпаття готові до нових перемог
27 Червня 2013

На спортивній базі «Україна», що роз­ташована у мальовничому селищі Ворохті, відбувся перший заїзд літнього оздо­ровчого табору. Приємно відзначити, що відкривали сезон спортсмени, а саме боксери івано-франківської СДЮШОР – СК «Ринг» та Коломийської федерації боксу.

Майже 30 юнаків та юна­чок протягом трьох тиж­нів регулярно тренувались і активно відпочивали у Карпатах.

Звичайно, що окрім тре­нувань була цікава розва­жальна програма. Діти по­бували на екскурсіях у гір­ськолижному туристично­му комплексі «Буковель», піднялися на найвищу вер­шину Карпат Говерлу, по­бували в Яремче, відвіда­ли майстрів народної твор­чості та просто весело про­вели час, граючись у різно­манітні ігри і купаючись у гірських водоймах.

Оскільки основною ме­тою перебування дітей в горах все ж таки було оздоровити організм та на­братися сил перед новим спортивним сезоном, ді­ти оздоровилися, дихаючи чистим гірським повітрям, споживаючи лісові ягоди й отримуючи насичене віта­мінами харчування.

«Хоч і тренувальні на­вантаження були великі, все ж чисте гірське пові­тря, дружня атмосфера та добре ставлення керівни­цтва спортивної бази дали свій результат – діти по­вернулися додому змуж­нілі, засмаглі, а головне – задоволені відпочинком. Ми в свою чергу докла­ли максимум зусиль, аби юні спортсмени не відчу­вали жодного дискомфор­ту, справді отримали задо­волення від спілкування з природою і в майбутньому замість сидіння влітку пе­ред монітором комп’ютера обирали активний відпо­чинок. Думаю, що так у майбутньому в них і бу­де», – підсумував заслуже­ний тренер України з боксу Іван Данилишин.

Боксери вже не вперше відвідали спортивну ба­зу у Ворохті й перекону­ють, що позитивних вра­жень з кожним роком біль­ше. Тренери ж задоволе­ні, що разом з відпочинком вдається не відриватися від тренувального процесу.

«Дуже важливо, аби що­денні тренування для юна­ків і юначок стали не при­мусовою, а звичною спра­вою. Поки ще можливо до­стукатись до дитячих сер­дець, треба вкласти в них любов до спорту та актив­ного способу життя. Якщо вдасться зараз привчити дітлахів до постійних тре­нувань та фізичних наван­тажень, то в майбутньо­му це будуть здорові гро­мадяни України, а ті, хто матиме бажання і витрим­ку, зможуть побудувати і спортивну кар’єру», – на­голосив тренер з боксу ФСК «Локомотив» Тарас Степанюк.

Джерело:  Вероніка Вовк


    19 Вересня

    18 Вересня