.
.

КОЛОМИЙСЬКІ КАРАТИСТИ ВКОТРЕ ЗДОБУЛИ ЗОЛОТО!

19 Квітня 2013

Минулими вихідними, 13–14 квітня, у м. Надвірні відбувся Кубок Карпат з тхеквондо за версією ВТФ (олімпійський вид). У змаганнях брало участь майже 260 спортсменів із восьми областей України. Команду міста Коломиї у складі 15 спортсменів представляли вихованці ДЮСШ «Колос» та ДЮСШ «Україна» під керівництвом майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу з карате-до, тренера-викладача Михайла Лесюка та володаря Кубка світу, майстра спорту Мирослава Лесюка.

Відрадно, що під час змагань наші спортсмени показали хороші результати. У підсумку коломийська команда посіла III загальнокомандне місце. Золоті нагороди вибороли: Юрій Кулеша (вагова категорія 55 кг) та Інна Обушак (вагова категорія 41 кг). Друге місце та відповідно срібні медалі здобули: Владислав Настащук (вагова категорія 62 кг), Лук’ян Кухарчук (вагова категорія 36 кг) та Юрій Квітов (вагова категорія 75 кг).

Третю сходинку зайняли: Євген Боднарук (вагова категорія 32 кг), Северин Карп’юк (вагова категорія 30 кг) та Олександр Чавага (вагова категорія 36 кг).

Отже, вихованці Михайла та Мирослава Лесюків поклали до своєї скарбнички 8 нагород.

Варто зазначити, що перед Кубком Карпат коломийці взяли участь ще у двох змаганнях, а саме: чемпіонаті України з тхеквондо за версією ВТФ, що відбувся у лютому в м. Дніпропетровську, та чемпіонаті України з карате-до за версією JKA, який відбувся у м. Коростені 16-17 березня.

У чемпіонаті України з тхеквондо взяли участь Руслан Куйбіда та Микола Кушнірук. Враховуючи високий рівень підготовки учасників змагань, наші спортсмени дійшли тільки до 1/8 фіналу. Якщо у тхеквондо коломийці є початківцями, то у карате-до ми як риба у воді. На чемпіонат України з карате-до у м. Коростень було заявлено 9 спортсменів з ДЮСШ «Україна» та ДЮСШ «Колос» районної ради. Чемпіонами України з карате-до за версією JKA та золоті нагороди вибороли Руслан Куйбіда та Микола Кушнірчук. За один крок від золотої медалі залишилася Інна Обушак, вона посіла 2 місце і, відповідно, виборола срібну медаль.

Отож вже стало доброю традицією для коломийських каратистів привозити із змагань нагороду вищої категорії – золоту медаль!

До слова, президентом Всеукраїнської федерації карате-до за версією BOGU-BUDO на чемпіонаті одноголосно було обрано Михайла Михайловича Лесюка – чемпіона світу, наставника коломийських каратистів.

З перемогою, чудовим настроєм та незабутніми враженнями від чемпіонату спортсмени повернулися додому і вже готові до тренувань та нових змагань. А чекати довго не доведеться, вже найближчими вихідними відбудеться Кубок Буковини з карате-до у м. Чернівцях, а далі – чемпіонат світу з карате-до за версією VKF, який відбудеться у м. Шефілд (Англія).

Тренери Михайло та Мирослав Лесюки висловлюють вдячність батькам вихованців, адже команда їхала на чемпіонат України за власні кошти.

Спортсмени ДЮСШ «Україна» та ДЮСШ «Колос» вдячні президенту обласної федерації карате-до JKI Роману Бортейчуку, а також директорові ЗОШ №8 Володимиру Рибчину за надання спортивного залу для тренувань, а також п/п пану Роману Мартинчуку за надання транспорту, Володимиру Чорному та Андрію Далибожику за матеріальну підтримку.

Коломийська ДЮСШ «Україна» та ДЮСШ «Колос» запрошує дітей віком від 6 років, а також юнаків та дівчат для занять карате-до і тхеквондо ВТФ (олімпійський вид спорту). Тренування проводяться в спортивному залі школи №8.
Джерело:  Михайло ЛЕСЮК, президент Всеукраїнської федерації карате-до за версією VUDO-BUDO