Кличко і Повєткін по контракту домовилися про бій

Кличко і Повєткін по контракту домовилися про бій
22 Червня 2013

Після залагодження розбіжностей між командами Володимира Кличка та Алєксандра Повєткіна з приводу поєдинку за звання чемпіона світу у суперважкій вазі підписано контракт на поєдинок.

Про це повідомив менеджер Кличків Берн Бенте.

"Після багатьох тижнів роботи ми прийшли до угоди за контрактом. Команда Рябинського і Хрюнова з одного боку і наша - з іншого провели серію хороших зустрічей і знайшли розумний чесний компроміс. Тепер контракт повинна схвалити WBA. Від цього і залежить, відбудеться бій чи ні", – розповів Бенте.

На попередній стадії підготовки контракту на бій у сторін виникли розбіжності з приводу проходження боксерами допінг-контролю.

Призовий фонд поєдинку сягне $23 мільйони, 17 мільйонів з яких отримає Володимир Кличко.

Як повідомляв iPress.ua, поєдинок Кличко-Повєткін запланований 5 жовтня 2013 року і пройде у московському СК "Олімпійський".

Згідно з умовами торгів, Кличко отримає 75% від остаточної суми тендеру, а Повєткін - 25%.

Для поєдинків Володимира у 2013 році довго не могли знайти гідного суперника. На бій із Кличком-молодшим претендували 39-річний пуерториканець Фрес Окендо, 25-річний британський важковаговик Тайсон Ф'юрі, росіянин Олександр Повєткін та кубинець Одланьєр Соліс.

Володимир Кличко у 2012 році провів три бої. Українець нокаутом переміг Жана-Марка Мормека. Потім також нокаутом - Тоні Томпсона. У листопаді Володимир за очками вийшов переможцем із бою проти Маріуша Ваха - цей поєдинок приніс українцеві €5,3 мільйони. Після бою поляка дискваліфікували за вживання допінгу.

СТИК    19 Вересня

    18 Вересня