.
.

Коломия посіла друге місце серед кращих споривних міст області

Коломия посіла друге місце серед кращих споривних міст області
27 Грудня 2018

Відбулося підсумкове засідання колегії управління спортуоблдержадміністрації, у якому взяли участь начальник управління Орест Оклієвич, керівники структурних підрозділів галузі спорту районів, міст та директори ДЮСШ області.

Присутні затвердили рейтинг спортивних шкіл усіх типів та форм власності області у 2018 році, згідно якого трійку кращих СДЮШОР очолила Рогатинська спортивна школа «Техноцентр».

Друге місце зайняла Надвірнянська СДЮШОР, а третьою - Івано-Франківська СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики. У рейтингу ДЮСШ третьою була Івано-Франківська ДЮСШ №1, другою - Коломийська ОДЮСШ, а переможцем стала Івано-Франківська ОДЮСШ. Також було затверджено рейтинг районів і міст обласного значення за 2018 рік, відповідно до якого перше місце зайняв Надвірнянський район, друге Косівський, а третє Долинський.

Серед міст третє місце посів Калуш, друге - Коломия, а переможцем став Івано-Франківськ.

Визначили члени колегії і кращих спортсменів та тренерів із літніх олімпійських і неолімпійських видів спорту за підсумками минулого року у спорті вищих досягнень.

Окрім того, на Прикарпатті утворили комісію з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів. На завершення колегії начальник управління спорту окреслив основні завдання для управління, та профільних підрозділів на наступний рік.
Коломия доставка піцца