.
.

Коломийська команда з баскетболу стала переможцем"Bukovel Quest" у віковій категорії U-14

28 Серпня 2018
Визначилися переможці масштабного турніру з баскетболу 3х3 BUKOVEL QUEST. На змагання приїхали баскетболісти із Луцька, Рівного, Львова, Тернополя, Чернівців, різних куточків Прикарпаття. Можна сказати, що вся західна України взяла участь у турнірі на різних етапах.

Честь нашого міста захищали 2 команди, одна з яких стала переможцем у віковій категорії U-14. Також, кращим гравцем турніру (або ж MVP - Most Valuable Player, Найцінніший гравець) став коломийський баскетболіст Драганчук Олег.

Ð¡Ð²Ñ–тлина від Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м.Коломия.

Другими і цій віковій групі стали франківці, бронзу здобули Богородчани.

До слова, "Bukovel Quest" – це змагання, що пройшли у кілька етапів. Перший відіграли у Коломиї, другий успішно пройшов у Надвірній, 27 та 28 липня баскетбольні баталії відбувались в Івано-Франківську. А вже переможці цих етапів з’їхалися на фінал у Буковель.