.
.

"Челсі" і "Бенфіка" сьогодні зустрінуться у фіналі Ліги Європи

"Челсі" і "Бенфіка" сьогодні зустрінуться у фіналі Ліги Європи
15 Травня 2013

Сьогодні ввечері в Амстердамі, на майже 52-тисячній "Амстердам АренА", відбудеться фінальний поєдинок другого за значущістю клубного турніру континенту - Ліги Європи. За почесний трофей боротимуться переможець Ліги чемпіонів минулого сезону лондонський "Челсі" і лісабонська "Бенфіка".

"Челсі" - "Бенфіка"

стадіон: "Амстердам АренА", Амстердам

арбітр: Бйорн Кейперс (Нідерланди)

трансляція: 21.45 на "2+2".

Головний тренер "Бенфіки" Жорже Жезус: "Якщо порівняти результати "Челсі" і "Бенфіки" на європейській арені за останні кілька сезонів, статус фаворита нашого суперника цілком зрозумілий. Але фінал залишається фіналом, і у "Бенфіки" є всі шанси відсвяткувати завтра перемогу...

На мою думку, у фіналі зустрінуться дві найкращі команди турніру. "Бенфіка" зробила собі ім'я в 60-х роках, а за останні кілька років відновила втрачену репутацію. Президент і всі працівники нашого клубу прагнуть повернути колишні позиції на міжнародній арені, і ми зуміли підвищити авторитет "Бенфіки" в Європі".

Іспанський тренер лондонського "Челсі" Рафаель Бенітес: "Дійти до цієї стадії - вже хороший результат для нас. Я не бачу фаворита. Жорже Жезус - хороший тренер. "Бенфіка" провела успішний сезон і добре виступає в Європі. Думаю, фінал вийде цікавим для всіх. "Бенфіка" - команда досвідчена, але й ми теж".

"Головне - вірити у свої сили, в те, що ти впораєшся. Хоча багато що залежить і від суперника. У Лізі Європи ти в кожній грі зустрічаєшся з дуже хорошими командами, які шукають щастя в атаці. Звісно, ти хочеш перемогти. Ти ж професіонал. Ти все аналізуєш і сподіваєшся досягти ще більших успіхів у майбутньому".

NEWSru.ua
Коломия доставка піцца