Прикарпатські спортивні федерації отримають мільйон гривень на розвиток та вирішення житлових питань

Прикарпатські спортивні федерації отримають мільйон гривень на розвиток та вирішення житлових питань
24 Лютого 2016

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків у Івано-Франківській облраді.

Члени комісії заслухали питання про погодження окремих видатків управління молоді і спорту облдержадміністрації. Зокрема, дискусію викликало питання щодо видатків на фінансову підтримку громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування у розмірі 500 тисяч гривень, пише ДК з посиланням на Бліц-Інфо.

Василь Попович, депутат облради, поцікавився, який принцип розподілу коштів між федераціями.

Якщо я беру це до рук і не розумію логіки, то так само багато людей беруть це до рук і не розуміють логіки. Має бути якась логіка у розподілі коштів, але я її не бачу тут“, – сказав депутат.

Керівник управління молоді і спорту ОДА Ростислав Микитюк пояснив, що розподіл коштів вираховували за кількістю балів, що нараховують за заслуги федерації.

Члени комісії поцікавились, на що федерації витрачають ці гроші. Микитюк зазначив, що мова не йде про зарплатню.

Гроші йдуть на розвиток федерацій, також купують інвентар, відправляють гравців на змагання. Це дуже потрібно, минулого року теж закладались гроші. Федерації звітують, куди вони були витрачені“, – додав управлінець.

Крім того, в бюджеті передбачили 479 тисяч гривень на надання допомоги у вирішенні житлово-побутових питань кращим спортсменам та тренерам.

Наразі не вирішено, кому підуть ці гроші. Маємо багато звернень. Виберемо пріоритетні та прозвітуємо“, – наголосив Ростислав Микитюк.

Депутатська комісія підтримала пропозиції.

12421811_1196819847002759_258804625_n.jpg