На Коломийщині відбувся фінал чемпіонату району з волейболу

На Коломийщині відбувся фінал чемпіонату району з волейболу
12 Квітня 2016

Визначився чемпіон та призери Коломийської РО ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд. Фінальні ігри чотирьох кращих волейбольних колективів Коломийщини відбулися 10 квітня 2016 року у спортивному залі Коломийського політехнічного коледжу.

Всі матчі проходили у напруженій і безкомпромісній боротьбі. Про це говорить той факт, що три з чотирьох команд набрали одинакову кількість очок – по 5.  Чемпіона та призерів довелось визначати за різницею виграних та програних партій у всіх зустрічах. Цей показник виявився найкращим у команди з Лісного Хлібичина, яка стала чемпіоном Коломийського району.

Срібним призером чемпіонату стали Сопівські волейболістки, бронзу завоювала  команда Коломийського політехнічного коледжу і на четвертому місці закріпилась збірна команда освітян Коломийщини.

Команди – переможці нагороджені кубком, медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації, Коломийської РО ВФСТ «Колос» та федерації волейболу Коломийщини. Кращі гравці чемпіонату нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Результати всіх матчів фіналу.

КПК – Освіта – 2:1                                   КПК – Сопів – 1:2

Сопів – Лісний Хлібичин – 0:2                    Сопів – Освіта – 2:0

Освіта – Лісний Хлібичин – 0:2                  КПК – Лісний Хлібичин – 2:1