.
.

На Прикарпатті пройшов Міжнародний турнір із волейболу (фото)

На Прикарпатті пройшов Міжнародний турнір із волейболу (фото)
6 Липня 2016

Сьомий рік поспіль на спортивних майданчиках села Залуччя Долішнє поблизу річки Черемош відбуваються змагання за участю команд-господарів із західних областей України, а також Польщі та Білорусі.

За інформацією організаторів, ігри відбувалися на знак пам’яті відомих волейболістів району, які проживали у селі: Дмитра Грицюка, Романа Воєвідка, Петра Кузенка, Івана Федорука та Ярослава Романюка, пише Курс з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА. 

Цьогоріч першість у турнірній таблиці виборювали одинадцять чоловічих та жіночих команд, зокрема: «ВК Іршава» (Закарпаття), «Колос-Роднічок Новоселиця» (Чернівці), «ВК ДЕСО» (Коломия), «ВК Виноградне» (Тернопіль), «ЛЗЛ Сендзішув» (Польща), дві команди господарів змагань із Залуччя, «ВК Омега» (Львів), «ВК Одеса» (Одеса), «ВК Білорусочка» (Мінськ, Білорусь) та «ВК Снятин» Снятинського коледжу Подільського ДАТУ.

Команди-переможці змагань отримали перехідні кубки. Гравці команд-переможців та призери турніру нагороджені грамотами та медалями. Також кращим гравцям, гостям із Польщі та Білорусі, командам-призерам було вручено пам’ятні призи, сувеніри.

     27 Січня

    26 Січня


Коломия доставка піцца