.
.

Заступник міського голови Коломиї Богдан Федорук переміг у богатирському турнірі серед учасників АТО в Івано-Франківську

Заступник міського голови Коломиї Богдан Федорук переміг у богатирському турнірі серед учасників АТО в Івано-Франківську
17 Липня 2016

В Івано-Франківську відбувся богатирський турнір серед учасників АТО присвячений проголошенню декларації про державний суверенітет України. 

Як розповів суддя змагань прикарпатський богатир Назар Павлів, ідея проведення такого турніру виникла після Богатирських ігор в селі Нижнів. Присутні на тих змаганнях учасники АТО почали просити, щоб схожий турнір організували і для них. 

"Сьогодні День проголошення Декларації про суверенітет України. Дуже символічно, що наші воїни які на Сході захищали територіальну цілісність, саме в цей день змагаються у турнірі", - каже Назар Павлів.

Серед тих воїнів, які вирішили помірятися силами є кілька учасників з Івано-Франківська. Зокрема демобілізований боєць Сьомого мотопіхотного батальйону Дмитро Романишин

"У свій час в селі Нижнів відбувалися богатирські ігри присвячені пам'яті учасників АТО. І ми вирішили, що було б добре провести такі ж змагання, проте серед колишніх воїнів.  Я не є спортсменом, проте веду здоровий спосіб життя і участю в цьому турнірі хочу подати хороший приклад для нашої молоді",- розповідає франківець. 

Один із перших воїнів, які поїхали боронити територіальні цілісність України ще у 2014 році був франківець Віктор Слюсар, Чоловік розповідає, що такі змагання дозволяють йому і його побратимам відчути дух спортивного суперництва і отримати психологічну розрядку. 

Подивитися на змагання і підтримати учасників прийшли безліч франківців. Вболівав за богатирів і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Міський голова переконаний, що у час коли перед молоддю є багато спокус важливо показувати їм хороший приклад. І воїни АТО демонструють не тільки свою сміливість на фронті, а й пропагують здоровий спосіб життя. 

Позмагатися за звання найсильнішого вирішили: Файфрук Петро ( Івано-Франківськ), Ветипорох Андрій (Яремче), Романишин Дмитро (Тлумацький район), Федорук Богдан (Коломия), Паньків Віктор (Калуш) та Слюсар Віктор (Івано-Франківськ). 

Після серії змагань перемогу і звання найсильнішого завоював представник Коломиї, боєць 10 гірськоштурмової бригади Богдан Федорук.


Бліц-Інфо

Коломия доставка піцца