.
.

Офіційно: Євробаскет-2015 в Україні не відбудеться

Офіційно: Євробаскет-2015 в Україні не відбудеться
14 Червня 2014

Україна не прийматиме Євробаскет-2015.

Про це оголосив офіційний Твіттер ФІБА-Європа.

"Правління ФІБА-Європа вирішило перенести Євробаскет-2015 з України в нову країну (країни). Більше інформації незабаром", - йдеться в заяві.

До останнього українська влада намагалася зберегти Євробаскет-2015 для України. Зокрема, під час недавнього візиту в нашу країну президента ФІБА-Європа Тургая Деміреля. Проте обставини виявилися сильнішими за бажання українських організаторів. Тепер на проведення турніру претендує десяток країн, у яких є час до 31-го липня. Фаворитами називають Францію, Іспанію і Туреччину.

Водночас Рада ФІБА прийняла до відома зусилля, зроблені Федерацією баскетболу України і гігантські кроки країни в останні роки, в тому числі 6-е місце на ЄвроБаскеті 2013 та участь у чемпіонату світу 2014 року. У цьому зв’язку Рада заявила про свою готовність допомогти ФБУ в її зусиллях щодо популяризації баскетболу і вирішила уповноважити Президента ФІБА Європа Тургая Деміреля та Генерального секретаря Каміла Новака негайно почати переговори з українською стороною щодо можливості країни приймати ЄвроБаскет 2017 року. Протягом наступних  двох тижнів Тургай Демірель та Каміл Новак приїдуть до України для підписання договору про проведення ЄвроБаскету 2017.

Нагадаємо, Україна отримала право проведення Євробаскету-2015 в 2011-му році.

УкрінформКоломия доставка піцца