.
.

Тенісист Сергій Стаховський: Я людина слова. Тож на турнірах в Росії грати більше не буду

Тенісист Сергій Стаховський: Я людина слова. Тож на турнірах в Росії грати більше не буду
29 Червня 2014

Український тенісист Сергій Стаховський не братиме участі в турнірах, що відбудуться в Росії.

Про це українець заявив, розповідаючи про свої плани на майбутнє.

«Зіграю кілька турнірів на харді в Америці. Які саме – вирішу пізніше. Але Мастерс пропущу, повернуся в Україну. Повернуся в США тільки на турнір у Вінстон Салемі», – сказав він.

«Очки захищати мені не потрібно ніде, окрім Казані. Але я в цій країні, Росії, грати більше не буду», – зазначив Стаховський.

На питання про участь в турнірі у Санкт-Петербурзі та Кубок Кремля, які Стаховський раніше виграв, українець відповів: «Санкт-Петербург, турнір, звичайно, не місто, на моє прохання – жартую, звичайно, просто співпало з моїм бажанням – перенесли в Ізраїль. А в Москву грати більше не приїду», – цитує Стаховського sapronov-tennis.org.

Як відомо, на попередній прес-конференції, коли в рамках турніру Вімблдон Стаховський обіграв десяту ракетку світу Ернеста Гулбіса, спортсмен відмовився відповідати на питання російських журналістів.

«Ви прекрасно знаєте про моє ставлення до вас. Брехати треба менше», – відповів український спортсмен і вийшов з зали

А ось як тенісист згодом прокоментував свою відмову відповідати на питання російському журналісту під час прес-конференції: «Я прийняв рішення не спілкуватися з російськими ЗМІ ще взимку. І оголосив про це публічно. Можливо я вчинив занадто емоційно, зопалу, але я – людина слова, яке збираюся тримати і далі. Вчора я вперше відмовив у спілкуванні російському журналісту. Раніше, на інших турнірах журналісти з Росії мене не просили про інтерв’ю. Напевне, я не давав приводу (сміється). Чому я це роблю? Я розумію, що спорт – поза політикою, але мова йде про журналістів. Я сподіваюся, що може бути це моє рішення змусить хоча б деяких з них задуматися, що вони роблять щось неправильне, що у них в країні щось не так», пише Zik.    29 Лютого

    28 Лютого


Коломия доставка піцца