Болгарин Пулєв битиметься з Володимиром Кличком

Болгарин Пулєв битиметься з Володимиром Кличком
27 Серпня 2013

У чемпіона світу Володимира Кличка з'явився ще один суперник. Право битися з володарем трьох чемпіонських поясів завоював болгарський боксер Кубрат Пульов.

Болгарський важкоатлет Кубрат Пулєв став офіційним претендентом на титул чемпіона за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF), що належить українцеві Володимиру Кличко.

В суботу 32-річний Пулєв в німецькому Шверіне отримав перемогу над американцем Тоні Томпсоном. За підсумками 12 раундів всі судді віддали перемогу болгаринові - 116:112, 118:110, 117:11, повідомляєFightnews.com.

"Хочу подякувати всім болгарам - тим, хто був сьогодні в залі, і тим, хто переживав за мене у телевізорів, - передають слова Пулєва місцеві ЗМІ. - Їх підтримка допомогла мені в скрутні хвилини бою. У початкових раундах Томпсон, який володіє величезним досвідом, намагався подавити мене в ближньому бою. Але через мою спритність йому це не вдалося. Моїм планом на бій було пропускати якомога менше ударів. Я не боксував 11 місяців і був не в самій кращій формі. Але перед майбутнім чемпіонським боєм тренуватимуся набагато більше".

"Тепер почекаємо, чим закінчиться бій Володимира Кличка і Олександра Повєткіна. Думаю, Кличко переможе. Сподіваюся, що з Божою допомогою і підтримкою всіх болгар мені вдасться завоювати титул", - додав Пулєв.

37-річний Володимир Кличко є також чемпіоном за версією Усесвітньої боксерської організації (WBO) і суперчемпіоном за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA). 5 жовтня йому доведеться провести бій з регулярним чемпіоном WBA росіянином Олександром Повєткіним.

NEWSru.ua