.
.

Майже всі нагороди літнього чемпіонату області з тенісу – у Коломийців

Майже всі нагороди літнього чемпіонату області з тенісу – у Коломийців
9 Червня 2013

У Коломиї змагались юні тенісисти. Днями у міс­ті відбувся літній чемпіонат області з тенісу серед юна­ків і дівчат віком до 18 років. Участь у ньому брали як вже досвідчені спортсмени, так і початківці. Загалом рівень підготовки прикарпатських тенісистів доволі високий, тож змагання видалися видо­вищними.

Більше 40 тенісистів віком від 10 до 18 років протягом двох днів боролися за обласні нагороди. Щороку кількість учасників змагань зростає, але любителі спорту наріка­ють на малу кількість кортів в області. Попри все, популяр­ність великого тенісу невпин­но зростає, як і зростає рівень спортсменів.

Валерія Жупанська займа­ється тенісом відколи себе пам’ятає. Дівчина розпові­ла, що обласні змагання для неї – як звичайне тренування, адже вона мріє про Уімблдон. «Звичайно, такі змагання – це можливість пограти з різ­ними суперниками, але ме­ні змагатись тут майже не­має з ким. Влітку я гратиму в Німеччині, тож зараз активно готуюсь до серйозних стар­тів, ну і, звичайно ж, хто не мріє про Уімблдон...», – роз­повіла Валерія.

Зазначимо, що першість майже у всіх вікових групах вибороли коломийські тені­систи.

Устаршій віковій групі зо­лото дісталося Романові Бойчуку та Валерії Жупанській, у віковій групі 12 років – Іллі Сарафину, у ві­ковій групі 10 років – перемо­га у Святослава Курилюка та Анастасії Сарафин. Тішить, що всі переможці – мешкан­ці м. Коломиї, і лише у віко­вій групі 14 років перемогу виборола юна тенісистка з м. Івано-Франківська.

Варто додати, що спортс­мени з Надвірни та Івано-Франківська добре виступили на чемпіонаті і склали гідну конкуренцію нашим краянам. Головне ж для юних спортс­менів на таких змаганнях – пе­ревірити свої сили, а для тре­нерів – зміцнити у своїх ви­хованців бажання займатись улюбленим видом спорту.

Джерело:  Олександра ЩербаковаКоломия доставка піцца