Вчителька фізкультури з Коломиї бере участь у челенджі #стою_за_освіту, аби зробити уроки сучаснішими

Вчителька фізкультури з Коломиї бере участь у челенджі #стою_за_освіту, аби зробити уроки сучаснішими
11 Січня 2021
Уже другий місяць в різних куточках України вчителі фізкультури стають в планку в рамках челенджу #стою_за_освіту на підтримку своїх краудфандингових проєктів Re.Active.

Метою проєкту є привернути увагу суспільства до потреби розвивати уроки фізкультури в українських школах та підтримати вчителів, які вперше розробили освітні проєкти і зараз прозоро залучають кошти через краудфандинг.

Серед учасників і команда Коломийського ліцею №9 разом із вчителькою Тетяною Стефанців. Коломияни хочуть зібрати гроші на проєкт "Fitness game", аби змінити стандартні уроки фізичної культури на сучасну цікаву гру. Для цього їм необідно зібрати майже 27 тисяч гривень.

Проєкт передбачає відкриття секції степ-аеробіки та йоги, а також введення нових навчальних модулів таких, як степ-аеробіка та чирлідинг.

"Маючи такий вибір занять учні зможуть відволіктися від ґаджетів та позбавляться звички просиджувати уроки фізичної культури на лавці. Відкриття нових секцій допоможе дітям розвивати фізичні якості, розкриє їх руховий потенціал, а ще важливо – відчуття самореалізації", - впевнена Тетяна Стефанців.

У ліцеї на уроках фізкультури вже застосовують елементи фітнес-програм. На спортивних змаганнях виступають групи підтримки. Вчителі разом з дітьми власноруч виготовили помпони для чирлідингу. А також у школі функціонує секційне заняття з йоги, проте учні займаються на м’яких пазлах, саме тому їм необхідні спеціальні килимки з якими заняття стануть комфортні та безпечні.

"Завдяки проєкту ми плануємо створити секцію зі степ-аеробіки для ліцеїстів 7-8 класів, групу чирлідингу для старших класів, групи із занять йоги для молодшого шкільного віку. Це дасть учням змогу задовольнити свою потребу у фізичній активності, не витрачаючи багато часу та коштів на відвідування тренажерних залів міста. Дуже важливим у цьому аспекті стане те, що учні і вчителі почуватимуться одним цілим в досягненні мети на шляху до здорового способу життя. У наших планах – зініціювати окремі заняття для педагогічних працівників, щоб уберегти їх від емоційного вигорання та сприяти поліпшенню самопочуття. Ми очікуємо, що проєкт об’єднає весь ліцей для досягнення першочергової мети – збереження здоров’я людини", - каже вчителька.

Підтримати учнівську ідею та зробити уроки фізкультури ще цікавішими можна за посиланням: https://gof.org.ua/campaigns/fitness-game/

Як працює челендж: учасники підтримують будь-який проєкт учасників Re.Active на платформі GoFundEd, знімають відео, як вони стоять у планці (мінімум 30 секунд), публікують його з хештегом #стою_за_освіту та передають челендж 3 своїм друзям \ знайомим, закликаючи підтримати освітні проєкти на платформі.