Чоловіки щасливіші жінок, - вчені

Чоловіки щасливіші жінок, - вчені
21 Квітня 2013

Сильна стать обходить слабкий за більшістю показників, що впливають на задоволеність життям.

В цілому чоловіки щасливіші жінок. Їхні показники задоволеності життям вище за низкою ключових параметрів, включаючи зарплату, зовнішній вигляд і фігуру. Жінки обходять чоловіків по частині любові, здоров'я та сексу. Це показало різнобічне дослідження аспектів життя сучасної людини, проведеного товариством охорони здоров'я Benenden Health серед населення Великобританії, пише The Daily Mail.

Згідно з дослідженням, чоловіки демонструють більш
високий рівень щастя за сімома параметрами з 12-ти. До них відносяться рівень зарплати, перспектива кар'єрного росту, вага, зовнішній вигляд, ставлення інших людей, фінансова забезпеченість, гарантія зайнятості. Жінки щасливіші, якщо йдеться про любов, сім'ю, інтимне життя, здоров'я і місце проживання.

Найчастіше і чоловікам, і жінкам заважають бути щасливими фінансові проблеми (46% респондентів згадували їх). Багато хто хотів би краще харчуватися, отримати іншу роботу, позбутися наслідків старих травм, хвороб. Настрій може поліпшити гарна погода або увага з боку коханої людини, підтримка з боку начальства, що проводиться з сім'єю час, хороші показники улюбленої спортивної команди.

Для третини опитаних оптимізм безпосередньо пов'язаний з відносинами з партнером. Ці люди позитивно дивиться на світ, якщо їх кохана людина демонструє більшу залученість у відносини.

Показники щастя вище серед людей, які перебувають у шлюбі, проте одна п'ята пара зізналася: оптимістичний настрій йде на спад після весілля. Ще одна закономірність, виявлена ​​вченими, - з віком люди стають оптимістами, а люди молодше 25 років налаштовані найбільш негативно.

Нагадаємо, раніше американські дослідники прийшли до висновку, що щастя людині дарують не гроші і не матеріальні придбання, а події і переживання.
Джерело:  ЛIГАБiзнесIнформ