Фейсбук псує стосунки між закоханими

Фейсбук псує стосунки між закоханими
17 Квітня 2013

Стосунки пари, яка спілкується за допомогою Facebook, можуть із часом стати напруженими.

Психологи Оксфордського університету виявили, що у чоловіків і дружин, які підтримували зв'язок за допомогою соціальних засобів масової інформації, було менше задоволення від шлюбу, пише The Daily Mail.

Вчені вивчили декілька видів соціальних медіа, якими користуються 3500 пар, включаючи електронну пошту, тексти, твіти та миттєві повідомлення.

Ті, хто використовує більше 5 різних каналів спілкування зі своїми коханими, виявилися на 14% менш задоволені своїми відносинами.

За словами лікаря Берні Хогана, дисгармонія стосунків може бути викликана стресом і тиском від постійного підтримання великої кількості потоків комунікації.

«Використовувати ці медіа потрібно у помірних кількостях. Ми маємо відійти від думки, що більша кількість спілкування за допомогою більшої кількості медіа - це добре. Ми сп'яніли від появи нових медіа протягом останніх 10-ти років. Нині ми розуміємо, що їх відсутність - це справді погано, але надмірність - це також не дуже добре», - каже він.

Нагадаємо, Бенедикт XVI присвятив послання з нагоди 47 Всесвітнього дня соціальних комунікацій соцмережам. «Соціальні мережі та інтернет загалом сприяють діалогу між людьми, роблять нас ближче один до одного. Проте в цей же час є небезпека тому, що соціальні мережі створюють так званий другий світ, віртуальний, який може бути небезпечним в тому сенсі, що відриває людину від реальності», - вважає Бенедикт XVI.

Джерело:  Українська правда. Життя