МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Єгипту

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Єгипту
27 Червня 2013

У зв’язку із запланованими на кінець червня та початок липня цього року масовими акціями протесту в Арабській Республіці Єгипет Міністерство закордонних справ України попереджає співвітчизників про можливе погіршення ситуації у сфері безпеки у цій країні. 


З огляду на це, рекомендуємо утриматися від поїздок до міст Каїр, Александрія, Асьют, Ісмаілія, Порт-Саїд, Суец та на Північний Синай.


З метою уникнення загрози безпеці громадянам України, які на даний час відпочивають у курортних містах Єгипту: Хургаді, Шарм аш-Шейху, Марса-Алам, аль-Гуні, Дагабі, Нувейбі рекомендується проводити відпочинок на території готелю та утримуватися від неорганізованих поїздок за його межі.


Всім громадянам України, які перебувають на території Єгипту, рекомендовано обмежити своє пересування країною, утримуватися від відвідання місць скупчення людей, не брати участь в акціях протесту, демонстраціях чи інших масових заходах.


У Посольстві України в Арабській Республіці Єгипет діє цілодобовий контактний телефон (+2 010 000 39 648), за яким, у разі необхідності, можна зв’язатися із співробітником Посольства.


Нагадуємо також про функціонування в МЗС України цілодобової гарячої лінії на випадок екстрених ситуацій - +38 044 2381657.


Урядовий портал