Науковці знайшли спосіб позбутися сварок між подружжям

Науковці знайшли спосіб позбутися сварок між подружжям
29 Квітня 2013

Психологи з Університету Ноттінгема створили гормональний спрей, який може допомогти подружжю, що посварилося помиритися після сварки.

Секрет спрею напрочуд простий - у його складі міститься "гормон обіймів" окситоцин, які підвищує чутливість у чоловіків і заспокоює жінок. Окситоцин виробляється в організмі самостійно, він підвищує лібідо і почуття довіри до партнера, саме цей гормон є відповідальним за емоційний зв'язок матері і дитини. 

Дієвість спрею довели клінічні експерименти. 17 подружніх пар у віці від 20 до 50 років взяли участь у тестах. Кожна пара повинна була протягом 45 хвилин згадувати конфліктні ситуації в сім'ї, після чого половині пар було запропоновано впорснути в ніс спрей з окситоцином, другий запропонували спрей з плацебо. Результат показав, що спрей з окситоцином зробив подружжя після сварки більш доброзичливими і допоміг швидше помиритися.

Медичний аналіз підтвердив, що сварка не залишила ніяких слідів перезбудження в нервовій системі у жінок, які застосували спрей. У чоловіків препарат знизив вимогливість до своїх других половинок і підвищив дружелюбність.

Лікарі заявили, що впорскування спрею двічі на день підвищує сексуальну активність в парі і зміцнює розуміння між подружжям. Тепер кожна сімейна пара, яка хоче зберегти свою любов і пронести теплі стосунки через роки, не повинна віддаватися запалу сварки, а може скористатися "спреєм примирення", який не дозволить подружжю довго лаятися і збирати образи одне на одного, і як наслідок - зробить шлюб щасливішим.

Нещодавно медики відзначили, що енергія, яку спрямовують на добрі вчинки, віддячується на рівні фізичного самопочуття - поліпшується настрій і зовнішній вигляд.

Джерело:  DirectPress


    26 Вересня

    25 Вересня