.
.

Науковець з Коломиї видав нову працю про Гуцульщину

Науковець з Коломиї видав нову працю про Гуцульщину
8 Березня 2018

Кандидат філологічних наук, відомий коломийський письменник і лауреат літературних премій, доцент Коломийського навчально-наукового інституту ПНУ Микола Васильчук видав працю “Художній дискурс Гуцульщини в українській літературі ХІХ – початку ХХ століття: монографія” (Івано-Франківськ, 2018. 464 с.).

Книжка про те, як Карпати відображено в українській літературі, повідомив на своїй сторінці у Facebook автор, пише Дзеркало Коломиї.

“А ще: звідки походить слово “гуцули” і яку роль відіграла українська література у творенні і становленні міфу про Гуцульщину як про особливий край, позначений високою мірою духовності її мешканців, яскравим національним колоритом, народними героями, чаклунами, міфологією і демонологією, культовими місцями.
“Гуцульські” аспекти творчості Шашкевича, Вагилевича, Головацького… Микола Устиянович, Антін Любич Могильницький, Сидір Воробкевич… І багато-багато інших, аж до Гната Хоткевича та Михайла Коцюбинського включно”, – йдеться у повідомленні.Джерело:  https://dzerkalo.media/


    18 Січня

    17 Січня


Коломия доставка піцца