.
.

Ще один український олігарх заявив про винагороду за сепаратистів

Ще один український олігарх заявив про винагороду за сепаратистів
4 Травня 2014
Директор ТОВ «Нібулон» Олексій Вадатурський готовий виплачувати грошову нагороду за допомогу в затриманні проросійських сепаратистів, які намагаються порушити конституційний лад і цілісність України.

Як повідомляє «Цензор.нет», Вадатурський також збирається екіпірувати народне ополчення Миколаєва і допоможе обладнати українські блокпости на в’їздах в місто.

Вадатурський входить до рейтингу двадцяти найбагатших людей України, його компанія є найбільшим експортером зерна, статок у 2012 році оцінювався у 810 мільйонів доларів США.
Олігарх ясно дав зрозуміти, що готовий за прикладом губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського виплачувати нагороду за сепаратистів у Миколаївській області.

Нагадаємо, голова Дніпропетровської ОДА, українських олігарх Ігор Коломойський пообіцяв винагороду кожного зданого «зеленого чоловічка Путіна».

«За кожен повернутий «ствол» виплачується винагорода: за автомат 1000 доларів США, кулемет – 1500 доларів США, гранатомет – 2000 доларів США.

З 3 травня суми винагороди збільшено – за автомат типу АКМ збільшено винагороду з $ 1 тис. до $ 3 тис., за кулемет і гранатомет – з $ 2 тис. до $ 5 тис.

Зброя приймається на таких блокпостах на території Дніпропетровської області: «Олександропіль», «Слов’янка-кордон» і «Покровка».
Коломия доставка піцца