.
.

Брат Сергія Тарути викупив начальника відділку МВС у Маріуполі

Брат Сергія Тарути викупив начальника відділку МВС у Маріуполі
12 Травня 2014

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомий народний депутат Олег Ляшко.

— Останні новини про начальника Маріупольської міліції полковника Валерія Андрущука, якого вчора викупили з полону терористів. О 6-й ранку його санавіацією доправили до Києва у вкрай важкому стані, — твердить Олег Ляшко.

Правоохоронцю, за твердженням нардепа, терористи проломили череп, зламали 4 ребра, пошкоджені легеня і внутрішні органи. Вже провели одну операцію, попереду ще як мінімум дві. Ситуація ускладнюється тим, що бандити, за свідченнями лікарів, накололи Андрощука наркотиками.

— За життя Валерія Миколайовича борються кращі лікарі України. За це велика подяка Тетяні Бахтєєвій, яка, як завжди, допомагає усім чим може. Гроші — 200 тисяч доларів — за викуп Андрущука донецьким сомалійським піратам заплатив брат Сергія Тарути, донецького губернатора, велика їм за це подяка. Сім’я нашого Героя теж вивезена з Маріуполя в безпечне місце, — інформує Олег Ляшко.

Як учора повідомляв сайт novorus.info, “народний суд засудив до вищої міри покарання колишнього начальника УВС Маріуполь Валерія Андрущука, який віддав наказ стріляти у городян. Сайт бойовиків стверджував, що нацгвардейці розстріляли будівлю УВС з великокаліберних кулеметів і гранатометів, у результаті чого було вбито більше 20 міліціонерів. Сайт подавав світлину нібито повішеного правоохоронця.

“Народний суд” як надзвичайний юридичний орган на правах військового трибуналу засудив Андрущука Валерія Миколайовича до вищої міри покарання. “Вирок приведений у виконання на осиці в лісосмузі на північній околиці мыста Маріуполь бійцями батальйону “пам’яті 2 травня” Луганської Народної армії”, — інформував сайт бойовиків.

Вікна    29 Січня

    28 Січня


Коломия доставка піцца